Україна готується завдавати дальніх ракетних ударів по Росії

Водночас українські дрони серйозно опрацьовують маршрути для обходу ППО РФ

Українська ракета

Українська ракета “Нептун”

Джерело: wikipedia

Україна своїми нальотами на російські системи РЛС, ймовірно, веде підготовку до дальніх ракетних ударів по території ворога. Про це в ефірі “Еспресо” заявив Валерій Рябих, директор з розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, яка займається мілітарі аналітикою та висвітленням військових тем.

“Зараз здійснюється підготовчий етап для того, щоб бити по території РФ далекобійними ракетами. Про це свідчать удари Сил оборони по системах РЛС у Росії”, – зазначає він.

Також, на його думку, що українські безпілотники атакують росіян у глибокому тилу і для того, щоб серйозно відпрацьовувати маршрути.

Експерт вважає, що удари по території РФ будуть тільки нарощуватися.

“Атака на систему АЛС в Орську, що відбулася сьогодні, могла бути тестовим варіантом обстрілу. Оскільки безпілотники мають не таке велике бойове навантаження. Утім, такі точкові удари можуть завдати великої шкоди Росії”, – заявив він.

Новини за темою: СБУ вперше застосувала дрон Sea Baby з ракетами “Град” минулого року, – Малюк

Рябих підкреслив, що щойно в України з’являться далекобійні ракети, польотні завдання вже будуть відпрацьовані. За словами експерта, такі ракети у Сили оборони можуть з’явитися від західних партнерів або в рамках реалізації власної ракетної програми.

Як відомо, 26 травня українські ЗМІ з посиланням на спецслужби повідомили, що дрон Головного управління розвідки Міністерства оборони України атакував радіолокаційну станцію дальнього виявлення цілей “Воронеж М” у місті Орськ Оренбурзької області РФ.

Зазначимо, що радіолокаційна станція метрового діапазону “Воронеж-М” входить до сімейства російських надгоризонтних РЛС 77Я6 “Воронеж”. Її дальність огляду складає 6 тисяч кілометрів. З 2015 року станція працювала в тестовому режимі із супроводу балістичних цілей. А у 2017 році станцію ввели в експлуатацію.

Посилання на першоджерело