Туск говорить про ворожу агентуру в Польщі серед російських і білоруськиї айтівців

Саме міграційна політика минулого уряду Польщі допомогла посприяти такому процесу

Дональд Туск

Джерело: відкриті джерела

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск звинуватив попередників із партії “Право і справедливість” у невірній міграційній політиці. Мовляв, серед російських і білоруських “айтівців” є ворожа агентура, написав політик у соцмережі Х.

Туск каже, що міграційна політика минулого уряду Польщі допомогла створити в країні “іноземну агентуру”, зокрема шляхом залучення російських та білоруських “айтівців”.

“Тож ще раз: вони завезли сотні тисяч мігрантів з Азії та Африки, заробляючи гроші на візах, а також російських та білоруських “айтівців”, допомагаючи будувати іноземну агентуру. Це хочуть прикрити расистською пропагандою. І розраховують на свою коротку пам’ять і силу свого крику”, – зазначив польський прем’єр.

Росія вчить хакерів, готуючись до першої світової кібервійни

Раніше нині вже ексначальник Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк, стверджував, що, окрім того, що окупанти набирають і розширюють штат хакерських підрозділів у власних спецслужбах, ще проводять вербувальну і навчальну кампанії.

Офіцерів ГРУ і ФСБ відряджають у військові вузи, в яких є ІТ-спеціальності, у цивільні політехнічні університети, де вводять спеціальні кібернаступальні дисципліни для студентів старших курсів.

І їх конкретно навчають, як атакувати об’єкти критичної інфраструктури. Це стосується не лише України. Вивчають специфіку різних країн НАТО, країн Близького Сходу – держав, з якими потенційно Росія планує чи передбачає можливість військових дій.

Вітюк пояснював: “Якщо зараз у нас триває перша кібервійна, то РФ паралельно готується і до першої світової кібервійни”.

Новини за темою: Польща обмежує пересування російських дипломатів по країні

До того ж те, що Російська Федерація під керівництвом Путіна готує “фізичні атаки” на Захід. Й “підживлює та надихає” хакерські угруповання, заявляла очільниця Центру урядового зв’язку Британії Анна Кіст-Батлер.

Урядовці вказували, що Росію вже давно звинувачують у захисті кіберугруповань, які націлені на західні організації, дозволяючи їм діяти відносно безкарно, коли ті здійснюють складні хакерські атаки.

Посилання на першоджерело